Laptopy Lenovo - jakość i cena idą w parze?>

Marka Lenovo jest liderem w dziedzinie dziedzinie innowacyjnych technologii. Laptopy marki Lenovo sprawdzą się zarówno w domu, jak i w pracy. Są to lekkie komputery przenośne, wygodne i proste w obsłudze. Bez problemu zainstalujemy na nich swoje ulubione gry, jak i napiszemy wymagającą pracę w Wordzie.

Lenovo Legion Y520

Laptop Lenovo Legion Y520 jest obecnie bardzo popularnym modelem na polskim rynku. Posiada bardzo mocny procesor - Intel Core siódmej generacji oraz kartę graficzną NVIDIA GTX 1050Ti, dzięki czemu mamy doskonałej jakości obraz jak i dźwięk. Dużym plusem jest podświetlana klawiatura, dlatego bez problemu możemy pracować na komputerze w nocy - nawet przy słabym świetle. Dużym plusem jest także waga laptopa - 2,4 kg, dlatego bez problemu zabierzemy go w każdą podróż. Lenovo Legion Y520 posiada także wbudowany system chłodzenia. Możemy pracować na nim długie godziny, a specjalny wentylator usunie nadmiar ciepła.

Lenovo 110S-11

Drugim co do popularności jest laptop Lenovo 110S-11. Jest to laptop niedużych rozmiarów i bardzo lekki - waży nieco ponad kilogram. Posiada matrycę z powłoką antyrefleksyjną oraz grafikę w rozdzielczości HD. Bardzo dobrze sprawdzi się jako podręczny komputer służbowy, na wszelkie wyjazdy. Ma zainstalowany system operacyjny - Windows 10. Cena także zachęca do kupna - możemy go już kupić za tysiąc dwieście złotych. Cena w porównaniu do jakości jest niewielka.

Tags: