Jakie wybrać etui na iphone 6??>

Jeśli weszliśmy w posiadanie iphone 6, warto pomyśleć o dokupieniu do niego odpowiedniego etui. Smartfon firmy Apple jest na tyle drogim i dobrym telefonem, że powinniśmy zadbać o to, by zniwelować ryzyko uszkodzenia. W przeciwnym wypadku narazimy się na wysokie koszty naprawy, których nie pokryje gwarancja, jeśli szkoda powstała z naszej winy (bo na przykład upuściliśmy telefon).


Wybór etui iphone 6


Iphone 6 etui - jak je właściwie wybrać? Ilość wzorów jest ogromna, także każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie - i starsza osoba ceniąca elegancję i szalony nastolatek chcący wyróżnić się wśród rówieśników. Możemy na przykład zdecydować się na jeden z markowych pokrowców firmy Apple, dostosowanych specjalnie do tego modelu. Do wyboru mamy etui silikonowe i skórzane, obydwa warianty dostępne w różnych kolorach. Są one idealnie dopasowane do tego modelu, kosztują około 35 funtów. Oczywiście, znajdziemy coś tańszego u innych producentów.


W zależności od upodobań i zasobności portfela, możemy wybrać pokrowiec z takiego tworzywa, jakie lubimy. Możemy wybrać ciekawy design, który sprawi, że pokrowiec nie tylko będzie chronił naszego iphone'a, ale i nada mu atrakcyjny i modny wygląd. W ten sposób za pomocą naszego iphone'a możemy wyrazić swoją osobowość.


Tags: