Co kupić dla fana Star Wars?

Szukając prezentu na urodziny, imieniny, bądź z innego powodu prezentu, mamy szanse pokazać jak dobrze znamy bliską osobę. Jeśli ktoś z rodziny lub przyjaciel jest wiernym fanem klasyki, jaką są „Star Wars”, strzałem w dziesiątkę będzie zakup prezentu z motywem tej sagi. Poniżej przedstawiamy propozycje, które uszczęśliwią zarówno kobiety jak i mężczyzn, a także dzieci, którzy uwielbiają „Gwiezdne wojny”.

1. Miecz świetlny.

Klasyczny, ponadczasowy i absolutny hit, jeśli chodzi o trafiony prezent. Jest to niezastąpiony atrybut każdego szanującego się fana „Star wars”. Pozwalają każdemu stać się mistrzem Jedi oraz stoczyć zwycięski pojedynek z siłami zła. Nie ważne, czy obdarowywana osoba jest kobietą, mężczyzną, czy też maluchem – miecz świetlny sprawi wiele radości.

2. Kubek z motywem „Star Wars”.


Jeśli wiesz, że fan sagi uwielbia także kubki, to będzie idealny prezent. Nic tak nie smakuje jak poranna kawa lub herbata w kubku z Yodą lub inną postacią, czy też motywem z sagi. Każdy fan zawsze znajdzie miejsce oraz zastosowanie do korzystania z takiego kubka.

3. Magnesy z bohaterami „Star Wars”.


Dużo osób chętnie zbiera magnesy. Na lodówkach można zobaczyć je m.in. z odbytych podróży lub z zabawnymi obrazkami. Jeśli, osoba, której chcesz sprawić prezent, lubi także kolekcjonować magnesy, to w takim przypadku zakup z motywem „Star Wars” będzie trafionym prezentem, a także będą świetną ozdobą lodówki.

4. Lampka nocna.


Obecnie największą popularnością wśród gadżetów dotyczących „Star Wars” cieszą się lampki w kształcie Millenium Falcon. Jest to idealny pomysł na prezent robiący wrażenie oraz stanowi również oryginalną i niepowtarzalną ozdobę stolika nocnego lub biurka. Dodatkowo nic tak nie cieszy, jak czytanie sagi przy lampce z jej motywem.

5. Bilet do Muzeum Gwiezdnych Wojen.


Muzeum, w którym motywem jest „Star Wars” nie trzeba daleko szukać. W Polsce takie miejsce znajduje się w Toruniu na ulicy Rynek Nowowiejski 13. W tym mieście organizowane są zloty fanów sagi, podczas których można spotkać także uczestników zza granicy. Bezapelacyjnie największą atrakcją Muzeum jest figurka Lorda Vadera, która została wykonana w skali 1:1. Ponadto, kolejną atrakcją związaną z muzeum, jest nowo otwarty Escape Room, idealnie współgrający z wystrojem wnętrz Muzeum. Jest to absolutnie hit dla każdego największego fana „Gwiezdnych Wojen”.

6. Plakat/bluza/brelok/koszulka.


Każdy fan lubi mieć przy sobie lub w swoim wnętrzu mieszkania, wyeksponowane zafascynowanie sagą. Wybór plakatu w antyramie,bluzy,koszuli lub breloczka wywoła uśmiech i radość u fana w każdym wieku.

Nie wszystko da się kupić. Pomimo gadżetów lub wycieczek, najlepszym prezentem dla każdego fana „Star wars” będzie zorganizowanie Dnia Star Wars. Nieoficjalnie 4 maja jest międzynarodowy Dzień Gwiezdnych Wojen. Ciepły wieczór, wspólny seans i kolacja w klimatach Yedi brzmi fantastycznie, a dla fana sagi będzie przyjemnym wspomnieniem na wiele lat.