Czym jest fitbit surge??>

Technologia tak zwanych "wearables" czyli urządzeń wchodzących w skład "Internetu Rzeczy", coraz śmielej poczyna sobie na światowym rynku popularnej elektroniki. Jednym z jej "dzieci" jest zegarek Fitbit Surge.


Fitbit Surge, czyli...

Fitbit, to popularny zegarek na rękę. Jest to urządzenie korzystające z technologii GPS, wykorzystujące przy tym dane otrzymywane z naszego organizmu (między innymi puls) do badania naszej aktywności życiowej podczas dnia i nocy.


Pomiar

Urządzenie to może dokonywać zaawansowanych pomiarów i tym samym - dokładnie monitorować pracę naszego organizmu. Za jego pomocą, możemy sprawdzić (i opublikować) dane, dotyczące przebytej przez nas wysokości i liczby kroków. Co więcej, przez cały czas będziemy informowani o naszym pulsie.


Dodatkowe funkcje

Fitbit Surge jest czymś w rodzaju sportowego smartwatcha. Możemy go zsynchronizować za pomocą Bluetooth z naszym telefonem, co umożliwi nam zarządzanie wiadomościami i połączeniami. Równocześnie w każdej chwili będziemy mogli słuchać swojej ulubionej muzyki, czemu sprzyja wyjątkowo wydajna bateria. Według danych producenta, może ona starczyć nawet na siedem dni ciągłego użytkowania. I jak tu nie pokochać nowego, sportowego smartwatcha.


Tags: