Jakie monitory dla graczy??>

Gry komputerowe to jedna z najbardziej lubianych form spędzenia wolnego czasu. Wiele osób traktuje gry jak poważne hobby i poświęca wiele czasu na polepszanie osiąganych przez siebie wyników. O tych decydują nie tylko umiejętności gracza i jego doświadczenie, ale również sprzęt, z którego korzysta.


Jeżeli chcemy polepszyć swoje wyniki, powinniśmy nie tylko ćwiczyć zwinność i poznawać nowe triki w grze, ale przede wszystkim – zainwestować w dobry komputer. Oprócz solidnego dysku i świetnej karty graficznej bardzo ważny jest monitor. Ten w dużej mierze decyduje o naszym wyniku – jeśli gramy na starym sprzęcie, który ma problemy z odświeżaniem, siłą rzeczy nie będziemy w stanie odpowiednio szybko zareagować i osiągnąć lepszego rezultatu.


Monitory dla graczy – jakie warunki muszą spełniać?

Jaki powinien być idealny monitor dla gracza? Dobrze, żeby był spory – lepsze wrażenia w czasie gry gwarantowane. Najważniejsze jednak, żeby miał dobrą rozdzielczość i krótki czas reakcji – to ostatnie to najważniejsze, na co powinien zwracać uwagę gracz. Im krótszy czas reakcji i sprawniejsze odświeżanie, tym większe mamy szanse na wykazanie się ekspresową reakcją i przegonienie przeciwników. Specjalne monitory tworzone dla graczy powinny się również cechować dużą jasnością i wysokim kontrastem.


Tags: