Nowość na rynku gadżetów?>

Jakiś czas temu cały świat zachwycał się nowym wynalazkiem, a konkretnie smartwatchem. Bez wątpienia wejście na rynek połączenia zegarka ze smartfonem było dużym wydarzeniem. Jednakże, obecnie jesteśmy już przyzwyczajeni do obecności smartwatchy, nie są one już niczym nadzwyczajnym. Wydaje się, że teraz czas na coś nowego, a mianowicie na pozornie zwyczajny, analogowy zegarek, który jednak jest stale połączony ze smartfonem.


Zegarek analogowy i smartfon

Już teraz na rynku dostępny jest cookoo watch. Z pozoru, jest to najzwyklejszy zegarek. Jednakże, to tylko pozory. Cookoo watch ma bowiem wbudowany moduł bluetooth, dzięki któremu jest w stałej łączności z naszym smartfonem.


Po co łączyć zegarek ze smartfonem?

Dzięki najnowszemu wynalazkowi o którym mowa mamy możliwość zoptymalizować działanie naszego smartfona. Zegarek informuje nas bowiem na przykład o tym, że straciliśmy zasięg w telefonie. Ponadto, dostajemy informację, gdy poziom naładowania baterii jest niebezpiecznie niski.


Ponadto, zaletami korzystania z analogowego zegarka połączonego ze smartfonem są bez wątpienia pojawiające się na tarczy zegarka powiadomienia czy to o wiadomościach, czy też o nieodebranych przez nas połączeniach.
Tags: