Tusze Canon - jakość w dobrej cenie?>

Wbrew pozorom zakup drukarki nie jest łatwym zadaniem. Jest to spowodowane tym, że przed podjęciem ostatecznej decyzji warto dokładnie przeanalizować co jest najbardziej opłacalne, aby z czasem nie okazało się, że zasobniki do drukarki zaczną rujnować domowy budżet.

Laserowa czy atramentowa?
Prawdopodobnie każdy spotkał się z opinią, że drukarka laserowa gwarantuje mniejsze koszty wydruku. Czy naprawdę tak jest? Rzecz jasna samo urządzenie kupuje się na dłuższy czas, jednak tonery trzeba będzie dokupić stosunkowo szybko. Warto wiedzieć, że ich koszt jest dość wysoki (od około 160 do nawet ponad 200 zł), a wystarczy na wydrukowanie zaledwie 1000 stron. W przypadku drukarki atramentowej koszt oryginalnego tuszu Canon jest kilkakrotnie niższy (starcza na wydrukowanie około 500 stron). Jak widać koszty będą niższe w przypadku urządzenia z wymiennymi kartridżami.

Zamienniki - złudna oszczędność
Niekiedy zdarza się, że chcąc zaoszczędzić ktoś decyduje się na zakup zamienników do drukarek. Niestety okazuje się, że w ostatecznym rozrachunku za tusze Canon lub innej renomowanej firmy zapłaci się tyle samo. Warto więc od razu zdecydować się na zakup oryginalnych produktów, które dają gwarancję, że wydruk będzie dobrej jakości.

Tags: