Diamentowe pantofelki dla współczesnego Kopciuszka

Projektanci damskich butów stają wręcz na głowie, by zadowolić bogate klientki i można powiedzieć, że znanej włoskiej firmie obuwniczej Loriblu, ta trudna sztuka udała się w 100 procentach.

Ta znana w świecie mody marka na pokaz International Luxury Show, który odbył się w Veronie, przygotowała dwie pary wyjątkowo pięknych sandałków ozdobionych złotem i diamentami, wyglądających niczym współczesna wersja pantofelka Kopciuszka.

Buciki zostały zaprojektowane przez Graziano Cuckoo we współpracy z jubilerem Ponte Vecchio i jedna para jest koloru złota, natomiast druga purpury. Te eleganckie sandałki o bajecznym wyglądzie, osadzone na bardzo smukłym obcasie, powstały ze skóry węża, zaś klamerkę paska opinającego kostkę wykonano z diamentów i rubinów. Co ciekawe, pasek jest odpinany i może być noszony jako bransoletka.

Sandałki które pokocha każda fashionistka kosztują 40,130 USD, a dostarczane są w specjalnym pudełku wyłożonym czarną skórą, ze złotymi szwami oraz okuciami, udekorowanym dodatkowo kryształami Swarovskiego.

Buciki są limitowane, a można je dostać w internetowym sklepie Loriblu oraz w butikach znajdujących się w Rzymie, Milanie, Dubaju, St. Petersburgu oraz St. Benedetto del Tronto.

Źródło: Veraclasse.it